Arazi Sulama ve Alt Yapı İşleri


Arazi Sulama ve Alt Yapı İşleri

         Suya ve gaz basıncına dayanaklı olan ve bu sebeple birçok sektörde kullanılan HDPE, bilindiği üzere bir petrol ürünüdür. Firmamız İsfer Mekanik, 3.jenerasyon HDPE boru (PE100) ve ek parçaları üzerine yoğunlaşmış, son dönemlerde birçok firma ile anlaşmalar yaparak iş hacmini genişletmiştir. Merkezi Sivas’ta bulunan firmamızın, Türkiye’nin farklı bölgelerinde çalışmaları sürmektedir. Uzun süre birlikte çalıştığımız değerli ekip arkadaşlarımız, Sivas hdpe alin kaynağı konusunda istenilen yeterliliğe ulaşmıştır. Bugün geldiğimiz noktada, yüklenici firmalar ile hiçbir sorun yaşamadan büyümemizi sürdürüyoruz.    

         Ülkemizin çeşitli yerlerinde yapılan sulama inşaatlarında boy gösteren İsfer Mekanik, sanat yapılarının yapımı, onarımı ve montajı, farklı boylardaki Pe100 boruların sahaya taşınması ve kaynağının yapılması konusunda faaliyet göstermektedir. Bu süreçte öncelikle işin projesini inceler, gerekli malzemeleri tedarik ederiz. Daha sonrasında ise ekip arkadaşlarımızı bir araya getirerek sahada yapabileceklerimizi konuşur, şantiye düzenine hızlı bir geçiş yaparız. Alın kaynak işinde de tıpkı diğer yapım işlerinde olduğu gibi deneyimli ustalarımıza güveniyoruz. Aynı ekiple çalışmanın hem bize hem de yüklenici firmaya sağlıklı bir iş ortamı sağladığına inanıyoruz.

         Boruların çap, et kalınlığı, basınç düzeylerine göre temin edilen ek parçalar, saha şartlarına ve projeye uygun olarak döşendiğinde yapının aksamadığını söyleyebiliriz. Su veya gaz geçen boruları patlak vermesi, külfetli ve masraflı bir sorun olduğu için soruna mahal verecek dikkatsizlikleri ortadan kaldırmaya büyük önem veriyoruz. Bu çerçevede Sivas hdpe alın kaynak makinaları düzenli bir şekilde sahaya taşınıyor, borunun birleşme noktalarının kusursuz teması sağlanıyor. Yalnız bu sayede işlerin kalıcı bir hale geleceğine inandığımız için bilhassa şantiyedeki denetimlere ağırlık vermekteyiz.

       Sivas’ta 2014 senesinde kurulan firmamız İSFER Mekanik, kısa zamanda birçok firma ile ticari ilişkiler kurarak sahadaki kalitesinin üzerine tecrübeyi de eklemiştir. Mevcut durumda potansiyelimizi HDPE boru ve ek parçalarına yönlendirerek, alın kaynak ve elektrofüzyon kaynak Sivas şehrinde hizmete açık hale gelmiştir. 

      Taahhüt ettiği tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ederek haklı bir başarıyı kazanmış olan İsfer Mekanik inşaat, her geçen gün bitirdiği yeni projelerle piyasada güven tazelemektedir.

    ► Kanalizasyon
    ► Yağmursuyu
    ► İçme Suyu
    ► Sanat yapıları 
    ► Menfez

 

 

Yukarı Çık