Sivas Polietilen, CTP, Çelik ve Koruge Boru Tamiri


Sivas Polietilen, CTP, Çelik ve Koruge Boru Tamiri
  • Tarih : 9.01.2019
  • Okunma Sayısı : 6050

       Sivas’ta tarımsal sulama işlerine son dönemde büyük yatırımlar yapıldı. Baraj, gölet ve kuyulardan tarlalara ulaşan sular, çiftçinin verimli bir ürün almasına sebep oldu. Suyun kontrol edilip bir noktadan toplandıktan sonra doğru zamanda kullanılması, çiftçinin yüzünü güldürdü diyebiliriz. Ürün çeşitliliğinin artması açısında böylesi bir su gücünün azami düzeyde önemi vardır. Eğer çiftçi, birden fazla ürün alabilirse bu durum ihracatı ve ithalatı canlandıracaktır ki kırsal kalkınmanın en büyük kozu da zaten tarımdır. Sivas gibi suyu bol olan bir şehirde; asıl mesele de bu suyu doğru depolamak ve her yere dağıtımını sağlamaktır. İsfer Mekanik olarak, Sivas’ın kuş uçmayan yerlerine su götürerek bu büyük organizasyonda yerimizi alıyoruz.

       Polietilen, CTP, koruge veya pvc borular kullanılarak oluşturulan sulama, atıksu ve içme suyu projelerinde Sivas başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde çalışıyoruz. Çeşitli ham maddelerden yapılmış boruların EF kaynak, çelik kaynak, alın kaynak gibi işlemlerini yapabilecek malzeme ve makinelerini bünyemizde barındırıyoruz. Aciliyet arz eden hdpe boru patlak işlerini kısa sürede onararak suyun düzenli şekilde iletiminde rol oynuyoruz. Sivas EF Manşon satışının yapıldığı İsfer Mekanik, topraktan elde edilen ürünün artmasını amaçlamakta ve bu bilinci taşımaktadır.

        Gerek CTP sarımı ve tamirinin, gerekse polietilen borunun tamirini zaman kaybetmeden yaptırmanız için Sivas’ta bize güvenin. Ekip, ekipman, iş makinalarımız ile mevcut durumu tespit edip kısa sürede onarma aşamasına geçmekteyiz. Flanş, cıvata, çelik ek parçalar gibi özellikle depo bağlantılarında kullanılacak malzemelerin Sivas tedarikçisi olarak, mekanik konusunda arayacağınız ilk adres biziz. İsfer Mekanik ailesi Sivas’ın geniş arazilerinin sulanması, içme suyunun iletimi ve sanat yapıları, depo gibi betonarme işlerin yapımında sizin en iyi destekçiniz.  

Yukarı Çık